PAY PER VIEW

Už tento víkend v piatok a v sobotu zažije Double Sport Bar dalšie turnaje, ktoré budú okorenené skvelymi zápasmi.
Okrem MMA budete môcť sledovať zápasy v boxe aj thajskom boxe. Zápasové dvojice sú veľmi vyrovnané a všetkým ukážu perfektnú show ako v starovekom koloseu. Určite sa máte na čo tešiť
Obe štartovky sú spravené tak, aby bavili aj náročného diváka. Covidové opatrenia nás "vyhnali" do útulného privátneho klubu, kde sa divák bude cítiť ako keby bol priamo v klietke.

TFN TALENTS 16.7.2021 // NÁKUP LÍSTKOV


Piatok sa môžete tešiť najmä na odvetné zápasy. Prvý z nich nadviaže na legendárnu prestrelku medzi stále sa zlepšujúcim Šimonom Bertovičom a Tomášom Cabajom podľa pravidiel MMA.
V ďaľšej odvete si to po 3 rokoch nevyriadených účtov strihnú Žigmund Kurina so Štefanom Halušom v boxerskom dueli. Haluš poslal Kurinu dva krát do počitania, no nakoniec prehral. Aký bude teraz výsledok?Nesmieme zabudnúť ani na súboj ťažkých váh medzi Bihárym alias "Citrónom", ktorý v poslednom zápase zdolal enfant terrible Ďuríka. Tento krát sa ale postaví proti bombardérovi z Krtíša.

Po vložení kódu Vám bude sprístupnený prenost TFN TALENTS // 16.7.2021
V prípade, že sa Vám nespustí prehrávanie, prosím refreshnite si stránku.

TFN TALENTS 17.7.2021 // NÁKUP LÍSTKOV

V sobotnej štartovke sa možeme tešiť na európsku špičku Adriána Valentína s Dávidom Vyletelom zo Zvolena. Toto bude boxérsky duel aj pre najnáročnejších fanúšikov boxu.
Po dlhšej pauze sa nám predstaví aj miláčik publika Šimkovič.
Najvačši ťahák sa uskutoční v postojárskom zápase podľa pravidiel K1 medzi neporazenými zápasníčkami Alexandrou Petre z Rakúska trénujúcou v Octagon Pro Gym a Rebecou Beličkovou z Fire Gym Banská Bystrica.

Po vložení kódu Vám bude sprístupnený prenost TFN TALENTS // 17.7.2021
V prípade, že sa Vám nespustí prehrávanie, prosím refreshnite si stránku.