Novinky

MENNÝ ZOZNAM MAMMAL 9 Komárno

Prosím pozrite si nasledovný menný zoznam.14.9.2019 vo WOLF FIGHT CLUBE v Komárne. Prosím v prípade, že nemôžete prísť na zápas, prosím preukážte úctu organizátorom MAMMAL a svojmu súperovi a bezodkladne nám to nahláste. Kedy a kam sa dostaviť nájdete v popise udalosti, kliknite sem 

 

 
MENNÝ ZOZNAM ZÁPASNÍKOV:

 KADETI: 

/-57/kg Erik Fratrič  ( OFA BA   ) 

/-57/kg Adam Januš  ( Chaos Bratislava )

/-57/kg Ľubomír Peško ( Kenkyo Club Poprad ) 

/-57/kg Jakub Peško ( Kenkyo Club Poprad ) 

 

/-63/kg Michal Kopas  ( WPG Žilina )

/-63/kg  Erik Nagy ( OFA BA )

/-63/kg  Filip Tichanský ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )

/-63/kg  Mark Biháry ( Club MMA Modra ) 

 

JUNIORI:

/-57/kg  Martin Naszári  ( Club Bupadest Top Team  )

/-57/kg  Roman Slíž ( Club Panda Fight Club Nitra, Kickboxing Fight Club Sparta )

/-67/kg Dávid Helt (WPG Žilina ) 

/-67/kg Patrik Kaschny ( Club Beast Gym Nitra ) 

/-67/kg Dominik Oláh ( Club Beast Gym Nitra ) 

/-67/kg Filip Bielik ( Club Titan Gym Bratislava ) 

 

/-75/kg Denis Bacigal ( Club MMA Modra )

/-75/kg Benjamin Jarjabek ( Club Budapest Top Team ) 

 

MUŽI: 

 

 

/-65,8/kg Arnold Nagy ( Wolf Fight Club )

/-65,8/kg  Július Pelikán ( OFA Bratislava ) 

 

/-70,3/kg Dávid Vokel ( Club Beast Gym Nitra )

/-70,3/kg Tomáš Cabaj ( Chaos Gym Bratislava )

/-70,3/kg Patrik Berec ( Club Beast Gym Nitra )

/-70,3/kg Mário Mango ( Chaos Gym Bratislava ) 

/-70,3/kg Ladislav Matúš ( SFG Trnava )

/-70,3/kg Denis Kurina ( Wolf Fight Club Komárno  )

/-70,3/kg Daniel Konyari ( Wolf Fight Club Komárno  )

/-70,3/kg Daniel Turanský ( Club Titan Gym )

 

/-77,1/kg Filip Kováč ( RSC Nové Zámky )

/-75/kg Martin Grulyó 

/-77,1/kg  Jozef Cesnek ( WPG Žilina )

/-77,1/kg Kevin Mihálik ( Chaos Gym Bratislava )

/-77,1/kg  Michal Duba ( OFA Bratislava ) 

/-77,1/kg  Vladimír Štefanovič ( Club Animus Gym Šala )

 

 

/-83,9/kg Erik Jastrabík ( OFA Bratislava )

/-83,9/kg Anton Pilát ( Club 0 )

/-83,9/kg Ivan Vadkerti ( Club Tomáš Bilisish Martialarts ) 

/-83,9/kg Ernest Matúš ( Chaos Bratislava )

/-83,9/kg Milan Kratochvíla ( Chaos Bratislava )

/-83,9/kg Luboš Tiefenbach ( Club Wrestling Team Dunajplavba Bratislava ) 

/-83,9/kg Anton Katrenčák ( Club Fight Gym Orava ) 

/-83,9/kg Marek Šturek ( Club Fight Gym Orava ) 

 

/-93/kg Rastislav Antol ( MMA Sabinov )

/-93/kg Mário Kolár ( Club Warrior Gym )

/-93/kg  Karol Pomšár ( Club Eagles Fight Team )

/-93/kg Mário Lazok ( Club Berserkers team Lučenec )

/-93/kg  Martin Schwarz ( OFA Bratislava )

/-93/kg Saumel Šebok ( Club Berserkers team Lučenec )

/-93/kg Krzysztof Galik ( Club Klincz Kielce ) 

/-93/kg Roman Hulla ( Club Colosseum MMA Martin )

 

 

Hľadá sa súper: 

/-61,2/kg Patrik Hrubizna ( Club Centurion Fight Club ) 

/-120/kg Patrik Šubjak ( Club Fight Gym Orava ) 

/-65,8/kg  Dodo Hrivňák 

 /-77,1/kg  Filip Linek ( SFG Trnava )

 

TITULOVÉ ZÁPASY PREHODENÉ NA KOMÁRNO 14.9.2019 

 
 

-83,9 kg         ŠAMPIÓN
1 Tomáš Votava Free Fight Detva  
2 Rastislav Levický Progressive GYM Martin