Kalendár podujatí - história

Siedme kolo, MAMMAL 7 - Banská Bystrica za nami


siedme kolo  mammal 7 a video nájdete, keď  kliknite TU:

 

Ďakujeme všetkým partnerom siedmeho kola MAMMAL v Banskej Bystrici a to menovite:

- ELZA, a.s.

- ENERGIE 2

- Fightportal.eu

- MMA Fanatik

- Regal Burger

- Záhradnícke a rekreačné služby mesta BB

- Záchranná zdravotná služba SR

- Mesto Banská Bystrica

- SG Security

- BDM Group 

- Ozvučenie DJ Tipčo

- celý tím Erawan Gym Banská Bystrica

- Erik Oslanec - Urban Spot

 

 KADETI: 

1) /-63/kg Martin Šoltýs  ( MMA Club Sabinov )  - /-63/kg Mark Biháry ( Club MMA Modra )

Šoltýs  WIN TKO 3 . Kolo ( 2:32 ) / 5 BODOV - Biháry  LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

3) /-66/kg Mário Brezovský ( WPG Žilina  -  /-66/kg Jozef Botond ÁG ( Club Tomáš Bilisish Martial Arts ) 

Brezovský WIN TKO 1.Kolo ( 0:35 ) / 5 BODOV - Jozef Botond ÁG LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

JUNIORI:

 1) /-67/kgErik Horňák ( Club Chaos Gym Bratislava )  - /-67/kg Kristián Mráz ( Club Centurion fight SNV ) 

Horňák LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Mráz Stop Doktor / 5 bodov 

 3) /-67/kg Oliver Mudrák ( Club Erawan Gym BB ) -  /-67/kg Samuel Billik ( Club Beast Gym Nitra )  

Mudrák WIN TKO, 1rd, ( 2:19 ) / 5 bodov - Billik LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MUŽI:

1) /-61,2/kg Patrik Hrubizna ( Club Centurion Fight Club SNV ) - /-61,2/kg Roman Kosztolányi ( Club Tomáš Bilisish Martial Arts )

 Hrubizna WIN TKO, 2rd, Punches  / 5 bodov  - Kosztolányi LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

5) /-70,3/kg Jakub Hájnik ( WPG Žilina )  - /-70,3/kg Roman Sekereš ( Club Free Fight Detva )

Hájnik WIN TKO 1rd ( 0:44 ) / 5 bodov - Sekereš LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD

7) /-70,3/kg Igor Lukačovič ( LCC Trenčín )  - /-70,3/kg Marek Havrila ( Club MMA Sabinov ) 

 Lukačovič WIN 3rd via decision / 4 body - Havrila Lost by Points / 2 body 

 

2) /-77,1/kg Peter Dutka ( Club Free Fight Club Detva )  - Roman Mrenka ( WPG Žilina )

Dutka LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Mrenka WIN RNC 1 rd / 5 bodov 

3) /-77,1/kg Jozef Česnek ( WPG Žilina )  - /-77,1/kg Tomáš Priadka ( ( Club Free Fight Club Detva ) 

Česnek Draw / 3 body - Priadka Draw / 3 body

5) /-77,1/kg Tomáš Cabaj ( Chaos Gym Bratislava ) -  /-77,1/kg Dominik Šípka ( Club Colosseum MMA Martin ) 

Cabaj Win by RNC, 2rd, ( 1:14 ) / 5 bodov - Šípka LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD 

7) /-77,1/kg Dávid Jalč ( Club Pit Gym Levoča ) - /-77,1/kg Roman Mrenka ( WPG Žilina ) 

Jalč LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Mrenka WIN RNC 1rd ( 2:50 ) / 5 bodov 

9) /-77,1/kg Attila Garamszeghy ( Club Dracula Gym BB/Fortis LC ) -  /-77,1/kg Vladimír Štefanovič ( Club Animus Gym Šala )

Garamszeghy LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Štefanovič WIN 2rd, Gilotine / 5 bodov 

 

 

1) /-83,9/kg Tomáš Votava ( Club FFC Detva/Fortis LC )  -  /-83,9/kg Ivan Vadkerti ( Club Tomáš Bilisish Martial Arts ) 

Votava lost by points / 2 body - Vadkerti WIN by POINTS / 4 body 

3) /-83,9/kg Ernest Matúš ( Chaos Gym Bratislava )  - /-83,9/kg Róbert Šelmek ( Club Pästiar Nitrava, Panda fight club Nitra ) 

Matúš WIN by POINS / 4 body - Šelmek lost by points / 2 body

5) /-83,9/kg Daniel Majiroš ( Club MMA Sabinov )  - /-83,9/kg Samuel Trvalec ( Club Erawan Gym BB )  

Majiroš LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Trvalec WIN by TKO, 2rd, ( 2:34 ) / 5 bodov 

7) /-83,9/kg Tomáš Šimko ( Club Dracula Gym BB)  -/-83,9/kg Rastislav Levický ( Club Progressive Gym Martin ) 

 Šimko LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD  - Levický WIN by KO, 2 rd, ( 1:59 )  / 5 bodov 

1) /-93/kg Filip Kubiš ( Club Titan Gym Bratislava )  - /-93/kg Alex Krempasky ( Club Centurion Fight Club SNV )

 Kubiš WIN by TKO / 5 bodov - Krempasky LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD 

5) /-93/kg Róbert Voros ( Chaos Gym Bratislava ) - /-93/kg Richard Jančík ( WPG Žilina ) 

 Voros WIN by TKO 1 rd / 5 bodov - Jančík LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD 

 

Heawyweight 

1) Pawel Bak ( Club Góral Žiwiec MMA )  - Radovan Kulla ( WPG Žilina )

Bak WIN by TKO, 1rd, 1:59 / 5 bodov - Kulla LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD 

3) Pavol Koreň ( Dracula Gym BB ) - Vlasto Čepo ( Club Firegym BB )

Kulla LOST KO/TKO/SUB / 1 BOD - Čepo WIN by TKO, 1rd / 5 bodov