Kalendár podujatí - história

Šieste kolo MAMMAL - Komárno za nami


Prelomové šieste kolo MAMMAL, ktoré sa odohralo v priestoroch komárňanskeho gymu WOLF FIGHT CLUB, je úspešne za nami a nám nezostáva nič iné len rekapitulovať. Máme za sebou nádherné zápasy!
Ak by ste si chceli pozrieť záznam z celého šiesteho kola mammal ta kliknite TU:


HISTORICKY PRVÝM DRŽITEĽOM OPASKU MAMMAL SA STÁVA MICHAL KOPAS Z KLUBU WOLF PRIDE GYM ŽILINA! GRATULUJEME


KADETI:
1) /-63/ Ferenc Farkaš ( Club Báscs Team ) vs /-63/kg Mário Brezovský ( WPG Žilina )
Farkaš KO/TKO/SUB / 1 BOD  - Brezovský WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo (  sub.armbar 1:37 ) / 5 BODOV

2 ) /-63/ Adam Januš Club ( MMA Modra ) vs /-63/kg Jozef Agh ( Tomas Bilischich Martial Arts Academy )
Januš  KO/TKO/SUB / 1 BOD  - Agh WIN KO/TKO/SUB  2. Kolo (  TKO ) / 5 BODOV

Juniori:

3) /-67/ Jozef Tkáč ( Club Free FIght Club Detva ) vs /-67/ kg Samuel Lehocký ( LCC Trenčín )
Tkáč KO/TKO/SUB / 1 BOD  - Lehocký WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo (  sub.gilotína 1:44 min ) / 5 BODOV

4) /-71/ Miroslav Malinovský ( Club Eagles Fight Team ) vs /-71/ kg Martin Sokol ( Club Attack MMA club Prievidza )
Malinovský KO/TKO/SUB / 1 BOD  - Sokol  WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo (  sub.gilotína 2:52 min ) / 5 BODOV

5) /-75/ Lukáš Soroka ( Club Still Storm Fight Club Bardejov ) vs /-75/ kg Robert Rabina ( Club EFC Gabčíkovo)
Soroka win WIN POINTS / 4 BODY vs Rabina LOST POINTS / 2 BODY
 
Muži:
6) /-65,8/ János Poda  ( Club OFA Ds, OFA BA ) vs /-65,8/  kg Daniel Lipovský ( Club Chaos Bratislava )
Poda LOST POINTS / 2 BODY - Lipovský WIN POINTS / 4 BODY

7) /-70,3/ Jakub Nozdrovický ( Titan Gym Bratislava ) vs /-70,3/ kg Igor Lukačovič ( LCC Trenčín )
Nozdrovický LOST POINTS / 2 BODY - Lukačovič WIN POINTS / 4 BODY

8) /-70,3/ Ján Šuštiak ( WPG Žilina ) vs  /-70,3/ kg Roman Sekereš ( Club Free Fight  Detva / Fortis Lučenec )
Šuštiak  KO/TKO/SUB / 1 BOD - Schnurlei WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo ( sub: RNC  2:33 min ) / 5 BODOV

9) /-77,1/ Tomáš Priadka ( Club FFC Detva, Fortis Lučenec ) vs /-77,1/ kg Gergely Horváth ( Club Bács-Team )
Priadka  KO/TKO/SUB / 1 BOD - Horváth WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo ( sub: triangel 2:44 min ) / 5
BODOV

10) /-77,1/ Attila Garamszeghy ( Club Dracula BB Fortis LC ) vs  /-77,1/ kg Henrik Schnurlei ( Club Bács-Team )
Garamszeghy  KO/TKO/SUB / 1 BOD - Schnurlei WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo ( sub: knee bar 49 s ) / 5 BODOV

11) /-77,1/ Attila Garamszeghy ( Club Dracula BB Fortis LC )  vs /-77,1/ kg Tivadar Kulacs ( Club EFC Gabčíkovo, Hybrid Kettlebell Training, Karate Klub Zenpo )
Garamszeghy  KO/TKO/SUB /5  BODOV - Kulacs WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo ( TKO 1:52 min ) / 1 BOD

12) /-77,1/ Tomáš Fuksa ( LCC Trenčín ) vs /-77,1/ kg Róbert Koky ( Club Tomas Bilischich Martial Arts Academy )
Mezei  KO/TKO/SUB / 1 BOD - Koky WIN KO/TKO/SUB   1. Kolo ( TKO 1:24 min ) / 5 BODOV

13) /-77,1/ Imrich Mezei ( Club Instict Team ) vs Dávid Jalč (Club Pit Gym Levoča )
Mezei  KO/TKO/SUB / 1 BOD - Jalč WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo ( TKO 1:22 min ) / 5 BODOV

14) /-77,1/ Jozef Zombek ( Club Pit Gym Levoča ) vs /-77,1/ kg Vladimír Štefanovič ( Club Animus Gym Šala )  
  Zomberk KO/TKO/SUB /  1 BOD - Štefanovič WIN KO/TKO/SUB  2. Kolo (  TKO 1:33 min ) / 5 BODOV

15) /-77,1/ Erik Záhorák ( Club Tomas Bilischich Martial Arts Academy ) vs  /-77,1/ kg Matej Kotrády ( Club Centurion Fight Club )
Záhorák KO/TKO/SUB / 1 BOD - Kotrády WIN KO/TKO/SUB  2. Kolo (  TKO 1:59 min ) / 5 BODOV

16) /-83,9/ Luboš Tiefenbach ( Club Wrestling Dunajplavba Bratislava ) vs /-83,9/ kg Ernest Matúš ( Chaos Gym Bratislava )
Tiefenbach KO/TKO/SUB / 5 BODOV - Matúš WIN KO/TKO/SUB  2. Kolo (  TKO 1:36 min ) / 1 BOD

17) /-83,9/ Miroslav Slintek  ( Club MMA Dragon klub Trnava ) vs  /-83,9/ kg Tomáš Votava ( Club FFC Detva, Fortis Lučenec )
Slintek  KO/TKO/SUB / 1 BOD - Votava WIN KO/TKO/SUB  1. Kolo (  ) / 5 BODOV
 
18) /-93/ Filip Kubiš ( Club Titan Gym Bratislava ) vs /-93/ kg František Roth ( Club EFC Gabčíkovo )
Kubiš KO/TKO/SUB / 5 BODOV - Roth  KO/TKO/SUB  2. Kolo (  TKO  ) / 1 BOD

19) /-93/ Patrik Palo ( Club Tomas Bilisich martial arts academy ) vs  /-93/ kg Krisztián Gányovics ( Club EFC Gabčíkovo )
Palo KO/TKO/SUB / 1 BOD - Gányovics WIN KO/TKO/SUB  2. Kolo (  TKO 1:25 min ) / 5 BODOV

20) /-57/Michal Kopas Wolf Pride Gym Žilina vs Adam Lehmden Gladiators Team Gym
Kopas win WIN POINTS / 4 BODY vs Lehmden LOST POINTS / 2 BODY